Informace a doprava

Dopravné je automaticky vypočteno při ukončení Vaší objednávky a jeho hodnota je součástí objednávky. Výše dopravného je závislé na několika hodnotách : celková hmotnost, celkový objem a PSČ adresáta. Tyto 3 parametry určují náklady na přepravu. Naším smluvním dopravcem je logostické sdružení FOFR.CZ a DPD Česká republika. Oba tito partneři nám poskytují maximální slevy, které my přenášíme na koncového zákazníka.

Objednané zboží lze platit předem na základě proforma faktury nebo přímo řidiči přepravní služby za příplatek 89,-- Kč včetně DPH. Jistě se mnozí z Vás pozastaví nad tím, že při této tzv. dobírce je nutný příplatek, ale bohužel jedná se o manipulaci s hotovostí, která než je připsána na náš účet, musí projít rukama řidiče, dipečera, bezpečnostní služby na odvoz hotovosti, bankovního pracovníka. Každý z účastníků tohoto hotovostně peněžního maratonu má za Vámi vydané peníze zodpovědnost a každá práce má svoji hodnotu.

Pokud si přejete osobní konzultaci a vypočtení ceny dopravy, není nutné vyplňovat objednávku, ale náklady přepravy Vám rádi sdělíme po telefonu  

Odběr novinek