5,00-10C*N TL 6PR 79N Mitas B61

Naše cena:

990 Kč (s DPH)
850 Kč (s DPH)
702 Kč ( bez DPH)

Ušetříte: 140 Kč (14%)


Objednací číslo:k6571
Dostupnost: ihned k odeslání

Více o produktu

B61

Pneumatika s dezénem B61 od značky Mitas je určena pro použití na mopedy, lze ji ovšem použít také jako pneu na vleky.

MITAS

 Společnost Mitas a.s. z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Vedle těchto výrobních závodů je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Společnost MITAS a.s. s ročním obratem 450 mil. eur (r. 2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku.

Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy aj. a motocyklových pneumatik. V roce 2012 přibližně 71 % tržeb společnosti Mitas tvořily zemědělské pláště (značky Mitas, a Cultor), následované industriálními pneumatikami s 23 % a 2 % tvořily tržby z prodeje motocyklových pneumatik. Zbytek tvořil prodej ostatních výrobků a služeb.

Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů.

(zdroj : http://www.mitas-tyres.com)

Objednací číslo: k6571
Výrobce: Mitas
Kategorie: Pneumatiky
Dostupnost: ihned k odeslání
Rozměr: 5 x 10
Šířka: 5 palců/mm
Průměř: 10 palců
Typ: moto | Malé zemedelské pneumatiky
Použití: vodící
Hmotnost kola: 4,5 kg
Objem: 0,05 m3
Počet pláten: 6
Provedení: TL
Uspořádání: diagonální

Související produkty

Odběr novinek